×
Izmantojot rvvg.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.
Uzzināt vairāk | Atslēgt sīkdatņu izmantošanu pārlūkā

Aktuāli


Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Dagnis, Dagne

Statistika

Seko mums

Skolā lepojas ar skolēnu starpsemestra sasniegumie

  • Skolā lepojas ar skolēnu starpsemestra sasniegumiem.

    PamatskolaVidusskola
    Nr.KlaseUzvārds, vārdsNr.KlaseUzvārds, vārds
    1. 9.b Šņukuts Matīss 1. 11.c Millere Sanda
    2. 8.c Bārdiņa Līvija 2. 11.d Petunova Elīza
    3. 7.a Podze Rūta 3. 11.c Blumberga Elīza
    4. 7.b Alekse Ūma Beate 4. 12.a Stasjuka Karīna
    5. 7.b Kluce Katrīne Elizabete 5. 12.c Ābelnīca Kaspars
    6. 9.a Ritums Krišs 6. 12.a Minka Ženija
    7. 9.b Miķelsone Anna Ilva 7. 11.c Āboliņa Linda
    8. 8.b Rieksta Eleonora 8. 10.a Blūms Kārlis Nikolajs
    9. 8.a Upeniece Anete Alise 9. 11.a Starka Māra
    10. 7.b Ozoliņa Gabriela 10. 11.c Valkovska Linda
    11. 9.a Baumanis Jēkabs 11. 12.c Babre Ināra
    12. 7.a Sprūdža Klinta Luīze 12. 12.a Apine Agnese
    13. 7.a Tauriņa Annemarija 13. 12.a Gūtmane Liena
    14. 9.c Martinsone Samanta 14. 11.a Jurēviča Marta
    15. 9.c Pauliņa Laura Agnese 15. 10.b Moče-Bogdanoviča Megija
    16. 8.c Daukšte Beāte Elizabete 16. 12.c Soboļevska Kristīne
    17. 7.a Baškevica Laura 17. 12.d Mitrofanova Kristīne
    18. 9.a Zeiferte Sanija 18. 11.c Uškāne Elīza
    19. 9.c Jermakovs Klāvs 19. 10.a Zaharāne Elizabete Marta
    20. 8.a Eglīte Dana 20. 11.a Pētersone Annija
    21. 8.a Siliņš Emīls 21. 11.a Caune Katrīna
    22. 8.c Jelišenko Dēna 22. 12.a Cīrule Anna Anita
    23. 9.a Upīte Nikola 23. 11.a Kaņepa Alise
    24. 8.a Klapere Evelīna 24. 12.a Vasiļjeva Alise
    25. 8.a Lorence Luīze 25. 11.a Groduma Lita
    26. 7.a Zvaigzne Elīna 26. 12.d Bērziņa Anna Luīze
    27. 7.d Zaharāne Anna Luīze 27. 12.c Englands Rolands
    28. 8.a Matisons Mārtiņš Roberts 28. 10.d Kalēja Māra Elīza
    29. 8.b Spunde Arvīds 29. 10.a Mazure Anna
    30. 8.d Pētersons Renārs 30. 10.b Gribuste Laura
    31. 7.a Ozola Evelīna 31. 11.c Matuševica Eva
    32. 9.a Blūms Rūdolfs Pēteris 32. 12.d Birzniece Elza Beatrise
    33. 9.a Loginova Beāte 33. 10.a Lase Tekla
    34. 9.c Andersone Stefānija 34. 10.a Veidenbauma Paula Kristiāna
    35. 7.c Hohbergs Rihards 35. 10.b Rode Laura Ilze
    36. 7.c Ulberte Anna 36. 11.a Vītola Gita
    37. 7.d Circene Loreta 37. 11.d Marcinkeviča Līga
    38. 8.b Lauska Paula 38. 12.a Kalniņa Līva
    39. 7.a Vutkeviča Katrīna Patrīcija 39. 10.e Gribule Jūlija
    40. 7.c Skrebels Rems 40. 10.a Līduma Undīne
    41. 9.a Āboliņa Santa 41. 10.a Vanags Ronalds Edgars
    42. 9.a Sporāne Alise 42. 11.a Ošiņš Mārcis
    43. 8.a Baumanis Kārlis 43. 10.a Bankovska Anna
    44. 8.a Sedmale Elza 44. 11.a Kolosovskis Edgars
    45. 8.b Kļaviņš Ričards 45. 10.e Rika Elīna Beāte
    46. 7.a Auziņa Arta 46. 12.c Anspoka Santa
    47. 7.a Oliņa Estere 47. 12.c Petrova Liāna Anastasija
    48. 7.d Dolgovska Megija 48. 10.b Grahoļska Linda Alīna
    49. 7.b Pulka Patrīcija 49. 11.a Zeiferte Sibilla
    50. 9.a Zaķe Beatrise 50. 12.c Henkuzens Ralfs
    51. 9.b Pētersone Kristiāna 51. 12.d Timermanis Dāvis
    52. 9.c Ļevčenkovs Mihails      

     

    Ievietoja: M. Purviņš 2014-03-15 19:38:55Visas ziņas »

Seko mums