×
Izmantojot rvvg.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.
Uzzināt vairāk | Atslēgt sīkdatņu izmantošanu pārlūkā

Aktuāli


Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Alda, Maruta

Statistika

Seko mums

8.klašu studiju brauciens uz Berlīni

 • Svētdien, 27.aprīļa pašā rīta agrumā plkst. 5.30 pie skolas sporta kompleksa pulcējāmies mēs, 54 astotklasnieki, 4 skolotāji un mūsu vecāki . Iemesls - mācību ekskursija uz Berlīni. Foto reportāža»

  Pirmā diena pagāja nogurdinošā autobusa braucienā pa Latviju, Lietuvu un Poliju, kur jau priecēja īsts pavasaris. Swiebodzin (Polija) ziedēja maijpuķītes un mums bija iespēja apskatīt pasaulē lielāko- 52 metrus augsto- Jēzus figūru. Tad devāmies uz Vāciju, kur ūdens atrakciju parkā Tropical Islands ļāvāmies atpūtai, peldoties, spēlējot bumbu. Šeit īsts piedzīvojums bija nakšņošana teltīs.

  Trešajā dienā braucām uz Potsdamu, kur aplūkojām brīnišķīgo rokoko stilā būvēto Sansusī pili, kuru kādreiz iecerējis un sev uzcēlis „kartupeļu karalis” Frīdrihs Lielais. Caur slavenajām vīnogulāju terasēm, gar strūklakām, gar Ķīniešu tējas namiņu devāmies uz Neues Palais (Jauno Pili), kas ir pēdējais lielais Prūsijas impērijas baroka pils komplekss. Vēl apmeklējām Cecilienhof, kur 1945.gadā norisinājās vēsturiskā konference .Vēlā pēcpusdienā devāmies uz Berlīni, kur autobusa ekskursijā redzējām Berlīnes Mūra fragmentu, Televīzijas torni, Rātsnamu, Brandenburgas vārtus, Ķeizara Vilhelma piemiņas baznīcu.

  Ceturto dienu pavadījām Berlīnē- vispirms apmeklējām Reihstāgu , kur no jaunā kupola paveras iespaidīgs skats uz Berlīni, kura ir tik apstādījumiem bagāta! Tālāk devāmies uz Berlīnes ZOO, kurš ir vecākais zooloģiskais dārzs Vācijā, kur mitinās 15000 dzīvnieku. Pergamas muzejā apskatījām Ištaras vārtus, kuri uzbūvēti 6.gs.p.m.ē., un Pergamas altāri (160 g.p.m.ē.), kas ir lielākais un nozīmīgākais Berlīnes muzejos aplūkojamais eksponāts. Apmeklējām jūras dzīves centru Sea Life un uzbraucām cilindriskā akvārija AquaDom viducī.

  Un tad jau klāt bija piektā diena, kad ceļš mūs veda atpakaļ uz Rīgu.

  Ievietoja: M. Purviņš 2014-05-08 19:37:14Visas ziņas »

Seko mums