×
Izmantojot rvvg.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.
Uzzināt vairāk | Atslēgt sīkdatņu izmantošanu pārlūkā

Aktuāli


Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Sulamīte, Benita, Everita, Verita

Statistika

Seko mums

Karjeras ziņas

  • 27.septembrī viesnīcas Radisson Blu Hotel Latvia konferenču centrā Elizabetes ielā 55 no. 10:00-18:00 notiks ikgadējā specializētā izstāde „Starptautiskās Izglītības Dienas 2014”, kurā piedalīsies vairāk nekā 100 ārzemju izglītības iestādes.

    Apmeklētāji varēs iegūt aktuālu informāciju par dažādu valstu augstskolās piedāvātajām programmām, uzņemšanas noteikumiem, finanšu jautājumiem, kā arī praktiskām sadzīves lietām, ar ko jāsaskaras studējot dažādās valstīs. Jaunieši, kas domā par bakalaura studijām ārzemēs varēs uzzināt par Lielbritānijas, Nīderlandes, Dānijas, Kanādas, Krievijas, Somijas, Čehijas un Igaunijas universitāšu piedāvātajām programmām.

    Lielu interesi vienmēr izraisa Lielbritānijas universitātes, uz kurām katru gadu no Baltijas valstīm dodas tūkstošiem studentu. Sevišķi jāizceļ University of Warwick – viena no labākajām Lielbritānijas universitātēm, kura ietilpst prestižajā Russell Group. Savukārt Ķīnas Tautas Republikas universitātes izstādē piedalīsies jau trešo reizi. Būs pārstāvēta arī China Scholarship Council. Izstādē būs arī „Valsts izglītības un attīstības aģentūra”(VIAA), kuras darbinieki stāstīs par Eiropas programmu Erasmus+Ieeja izstādē bez maksas.

    Plašāka informācija, izglītības iestāžu un piedāvāto semināru saraksts: http://www.balticcouncil.org/en/fairs/days-of-international-educatio/

    Ievietoja: . 2014-09-22 11:46:19Visas ziņas »

Seko mums