×
Izmantojot rvvg.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.
Uzzināt vairāk | Atslēgt sīkdatņu izmantošanu pārlūkā

AktuāliPēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Vilis, Vilhelms

Statistika

Seko mums

Vecāku klātesamības stiprināšana

 • Pamatojoties uz iedzīvotāju lielo interesei un pieprasījumu, Rīgas domes Labklājības departaments kopā ar sadarbības partneriem atkārtoti organizē atbalsta grupas pusaudžu vecākiem

  "Vecāku klātesamības stiprināšana un nevardarbīga bērnu audzināšana"

  Atbalsta grupu ietvaros kopā ar citiem vecākiem un speciālistiem tiks meklētas atbildes uz jautājumiem, kā savu bērnu disciplinēšanu un audzināšanu mainīt, padarot savas ģimenes ikdienu harmoniskāku un dzīvespriecīgāku? Kā saglabāt savu klātesamību un autoritāti bērnu dzīvēbērniem augot lielākiem, kļūstot pārdrošākiem, patstāvīgākiem un spējīgākiem?

  Grupa ir atvērta vecākiem, kuriem nākas saskarties ar:

  • Regulāru bērnu nepakļaušanos pieaugušo noteikumiem,
  • Bērnu noslēgšanos sevī un nevēlēšanos iesaistīties kompromisos vai vecāku norādījumos,
  • Grūtībām bērnu disciplinēt
  • Bezpalīdzības sajūtu audzināšanas jautājumos
  • Agresīvu bērnu uzvedību

  Nereti vieglākais ir uzzināt, kā mainīties, bet šķietami grūtākais ir pārmaiņas ieviest. Tādēļ ir svarīgi, ka pārmaiņu ieviešana notiek saprotami visām iesaistītajām pusēm, ļaujot atgūt enerģiju un dzīves kontroli pašiem vecākiem, bet bērniem sniedzot drošību un skaidrību par robežām. Nodarbībās būs iespēja viegli novērojamā veidā atpazīt ikdienā nepamanītās iespējas, kā arī saņemt praktisku atbalstu pārmaiņu ieviešanai un noturēšanai.

  Domājot par nodarbību laikiem, atskatoties uz iepriekšējo grupu pieredzi, nolēmām veikt nelielu eksperimentu un vienai grupai nodarbības organizēt darba dienu vakaros, savukārt otrai grupai - sestdienās.

  Dalība nodarbībās ir bez maksas, iepriekš piesakoties pie Labklājības departamenta speciālistes Katerinas Žigas pa tālruni 67037318 vai rakstot uz e-pastu katerina.ziga@riga.lv.

  * Vecāku grupas tiek nodrošinātas ar Rīgas domes Labklājības departamenta finansiālu atbalstu sabiedrības veselības stratēģijas "Veselīgs rīdzinieks - veselā Rīgā" ietvaros.

  Ievietoja: M. Purviņš 2014-10-09 10:56:56Visas ziņas »

Seko mums