×
Izmantojot rvvg.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.
Uzzināt vairāk | Atslēgt sīkdatņu izmantošanu pārlūkā

AktuāliPēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Anšlavs, Junora

Statistika

Seko mums

Jauno fiziķu skola

 • Jauno Fiziķu skola sak savu piekto sezonu tradicionāli organizējot nodarbības katra mēneša otrajā sestdienā LU Fizikas un matemātikas fakultātē, Rīgā, Zeļļu iela 8. Jauno Fiziķu skolas mērķauditorija ir vidusskolēni, taču aicināti visi interesenti.

  Oktobra Jauno Fiziķu skolas nodarbība "Spiedīgi apstākļi" jau pavisam drīz - sestdien, 11. oktobrī, Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes telpās, Rīgā, Zeļļu ielā 8.

   Šajā nodarbībā stāstīsim, kādi efekti un defekti rodas, ja apkārtējās daļiņas mūs spiež mazāk vai vairāk kā ikdienas apstākļos, vārdu sakot, par spiedienu, kas lielāks vai mazāks par vienu atmosfēru. Praktiskajā daļā varēsim paši paspēlēties ar vakuumu un tā piedāvātajām iespējām, savukārt teorētisko daļu vadīs viens no skolēnu iemīļotākajiem fakultātes pasniedzējiem - jaunais un atraktīvais cietvielu fiziķis Andris Fedotovs.

   Sākums, kā parasti, plkst. 10:00.
  Lai pietei
  ktos nodarbībai, lūdzu, aizpildi elektronisko pieteikšanās anketu  saitē
  Tas šoreiz ir īpaši svarīgi, jo darba vietas ir iepriekš jāsagatavo. Ja ir kādas neskaidrības, droši sūti jautājumu uz jfs@lu.lv. Jaunāko informāciju iespējams arī atrast, sekojot Twittera kontam: @JFSkola.

  Ievietoja: I. Riekstiņa 2014-10-10 10:51:39Visas ziņas »

Seko mums