×
Izmantojot rvvg.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.
Uzzināt vairāk | Atslēgt sīkdatņu izmantošanu pārlūkā

Aktuāli


Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Ulvis, Uldis, Sandis

Statistika

Seko mums

Tēvzemes nedēļa

 • Iepriekšējā nedēļa mūsu skolā tika aizvadītaTēvzemes nedēļas zīmē.

  11.novembrī 11.klašu skolēni devās uz Sudrabkalniņu, lai godinātu Brīvības cīņās kritušos.

  Visas nedēļas laikā ģimnāzijas klašu skolēni mēģināja savas dziesmas, lai 14.novembrī konkursā „Mūsu dziesma Latvijai” godinātu mūsu Latviju.

  Pirms katras klašu grupas zālē valdīja liela rosība. Konkursu vērot bija ieradušies arī skolas absolventi. Katras klases audzinātājs nolasīja vienu no labākajiem skolēnu radošajiem darbiem par tēmu „Latvieši ir visur”, kas ņemta no latviešu rakstnieka un mūsu skolas absolventa O.Ozola grāmatas ar tādu pašu nosaukumu.

  Pirmie konkursu ieskandināja 10.klašu skolēni. Visu klašu priekšnesumi bija rūpīgi pārdomāti, interesanti , katrs ar savu „odziņu”. Žūrijas vērtējumā par 10.klašu konkursa laureātiem kļuva 10.b klases audzēkņi ar dziesmu „Pie Dieviņa gari galdi”. 11.klašu grupā uzvarēja 11.b klases skolēni ar dziesmu „Latvju zeme vaļā stāv”, bet 12.a klases skolēni uzvarēja ar dziesmu „Lec, saulīte”.

  Visi laureāti balvā ieguva līdzfinansējumu klases ekskursijai.

  Ar savu uzstāšanos konkursa noslēgumā visus priecēja 7.-9.kl. koris, kas dziedāja mūsu skolas 1941.gada absolventa J.Vasarieša dziesmu „Staburags”. Arī pats dziesmas autors bija ieradies vērot pasākumu.

  Tāpat 14.novembrī mūsu skolas skolniece un konkursa „Kas notiek?” uzvarētāja Līvija Bārdiņa kopā ar skolotāju Santu Zībergu viesojās Latvijas Valsts prezidenta kancelejā un tikās ar Latvijas Valsts prezidentu Andri Bērziņu, kā arī apmeklēja LR Ministru kabinetu. Pēc tam kopā ar citiem konkursa uzvarētājiem devās uz boulinga un izklaides centru Fantasy Park. Dienas otrajā pusē bija koncerts un vakariņas koncertzāles „Rīga” telpās, kā arī laureātu apbalvošana koncertzāles „Rīga” Lielajā zālē.

  Novēlam, lai Latvijā vienmēr būtu tik radoši un gudri skolēni!

  Ievietoja: J. Puriņš 2014-11-21 18:54:04Visas ziņas »

Seko mums