×
Izmantojot rvvg.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.
Uzzināt vairāk | Atslēgt sīkdatņu izmantošanu pārlūkā

Aktuāli


Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

Sveicam

Vārda diena: Marina, Marika, Marija

Statistika

Seko mums

TOP100 - skolā lepojas ar mācību sasniegumiem

  • Skolā lepojas ar mācību sasniegumiem I semestrī - TOP100

    PamatskolaVidusskola
    VietaKlaseUzvārds, vārdsVietaKlaseUzvārds, vārds
    1 8.a Podze Rūta 1 12.d Petunova Elīza
    2 9.c Bārdiņa Līvija 2 12.c Millere Sanda
    3 7.a Rudzīte Diāna 3 12.c Blumberga Elīza
    4 7.a Vorpule Katrīna 4 12.c Āboliņa Linda
    5 8.b Alekse Ūma Beate 5 12.c Valkovska Linda
    6 9.b Rieksta Eleonora 6 11.a Blūms Kārlis Nikolajs
    7 7.a Pastare Annija 7 12.a Jurēviča Marta
    8 7.a Pāsa Ance 8 12.a Starka Māra
    9 7.a Vikmane Lauma Māra 9 12.a Caune Katrīna
    10 8.b Kluce Katrīne Elizabete 10 12.d Marcinkeviča Līga
    11 8.b Ozoliņa Gabriela 11 10.d Ritums Krišs
    12 8.d Circene Loreta 12 11.b Moče-Bogdanoviča Megija
    13 9.b Spunde Arvīds 13 12.a Pētersone Annija
    14 7.c Leišavniece Roberta Ginta 14 10.c Vasiļjeva Anna
    15 9.a Eglīte Dana 15 12.a Ošiņš Mārcis
    16 9.c Jelišenko Dēna 16 11.a Veidenbauma Paula Kristiāna
    17 9.a Klapere Evelīna 17 12.c Uškāne Elīza
    18 7.c Cīrule Krista Juliāna 18 12.a Kaņepa Alise
    19 9.b Lauska Paula 19 10.b Zeiferte Sanija
    20 9.a Siliņš Emīls 20 11.a Zaharāne Elizabete Marta
    21 9.a Upeniece Anete Alise 21 12.c Bērtulsons Roberts
    22 9.c Daukšte Beāte Elizabete 22 12.a Groduma Lita
    23 7.b Cimare Kitija 23 10.c Bulāne Marta
    24 8.a Baškevica Laura 24 10.a Mudule Antuanete
    25 8.d Zaharāne Anna Luīze 25 10.c Lūse Lība
    26 7.a Šteimane Danute Līva 26 10.b Meijere Gundega
    27 9.a Lorence Luīze 27 11.b Gribuste Laura
    28 9.d Pētersons Renārs 28 12.a Šultmane Maira Viktorija
    29 7.b Kļave Madara 29 10.a Pētersone Kristiāna
    30 9.b Kļaviņš Ričards 30 11.a Vanags Ronalds Edgars
    31 9.c Vinceviča Linda 31 10.b Blūms Rūdolfs Pēteris
    32 7.d Liepa Rihards 32 10.c Birbele Elza
    33 7.a Bergmane Krista 33 10.d Sporāne Alise
    34 7.b Pelecka Katrīna 34 12.a Elmere Evija
    35 8.b Pulka Patrīcija 35 10.a Feldmane Laura Ieva
    36 9.a Buka Elīza 36 11.d Onukrāne Agnija
    37 7.c Rudzīte Alma 37 12.a Kolosovskis Edgars
    38 7.c Sāre Roberta 38 11.a Līduma Undīne
    39 8.a Sprūdža Klinta Luīze 39 11.c Rasa Ansis Gusts
    40 8.a Šuktere Elizabete Gvendolīna 40 10.a Gādmane Elizabete
    41 8.a Zvaigzne Elīna 41 11.b Skarule Nameda
    42 7.a Dovbņa Anrijs 42 10.d Ļevčenkovs Mihails
    43 7.a Veidemane Elīna 43 11.e Golubeva Darja
    44 8.a Oliņa Estere 44 11.e Rapša Samanta
    45 8.d Kotova Annija 45 12.a Nesaule Anete Kristīne
    46 9.a Sedmale Elza 46 12.d Voiskoviča Renāte
    47 7.b Bīriņa Madara 47 11.b Lidere Samanta
    48 8.a Bērziņa Alise 48 10.a Vālbergs Emīls
    49 9.a Kalniņš Rūdolfs 49 10.b Miesniece Asanta Agne
    50 9.b Ose Gundega 50 10.b Zaķe Beatrise
          51 11.a Bankovska Anna

    Ievietoja: M. Purviņš 2014-12-17 20:26:39Visas ziņas »

Seko mums