Rīgas Valsts vācu ģimnāzija

Englisch ist ein Muss, Deutsch ist ein Plus!

Pieslēdzies ar
E-klase login
Latviešu valoda Deutsche Sprache English language

LJZO 2015

Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiāde

Pagājušās nedēļas nogalē – 6. un 7.februārī Ērgļos, par Latvijas Jaunatnes ziemas Olimpiādes medaļām spēkojās vairāk nekā tūkstots skolas vecuma jaunieši. Sacensībām septiņos sporta veidos tika pieteikti 1088 dalībnieki no 104 skolu komandām no 38 pašvaldībām. Jaunatnes Olimpiādē spēkiem mērojās skolēni vecumā no 10 līdz 18 gadiem. Foto galerija»

Šajā gadā Olimpiādes distanču slēpošanas sacensībās uz starta stājās vairak nekā 300 dalībnieki, biatlonā piedalījās 95 jaunie sportisti. Viešūra kalnā startēja 212 kalnu slēpotāji un 105 snovbordisti, bet Ērgļu vidusskolas slidotavā spēkiem mērojās 16.hokeja komandas un 125 ātrslidotāji.

Jāpiezīmē, ka sacensībās viskuplāk pārstāvēta tika Rīgas Valsts vācu ģimnāzija, kas uz Olimpiādi bija devusies ar 53 aktīvākajiem skolēniem (5 - distanču slēpotaji, 25 - kalnu slēpotāji, 18 – snowbordisti un 5 hokejisti), kā arī 5 atraktīvakie skolotaji.   Mūsu skolai jau vairākus gadus ir viskuplākā delegācija, tādēļ arī no Swedbank balvā tika pasniegta torte.

Vislielāko prieku un bronzas medaļas mums sagādāja hokeja komanda – Haralds Jirgens, Kārlis Baumanis, Kārlis Prikulis, Toms Ornņš un Ralfs Cimars. Neskatoties uz to, ka visas spēles aizvadīja viena spēlētaja mazākuma.

Sīkāk par mūsu skolas komandas rezultātiem varat iepazīties šeit: http://ergli2015.olimpiade.lv/lv/rezultati

Foto galerijas no Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiādes: