×
Izmantojot rvvg.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.
Uzzināt vairāk | Atslēgt sīkdatņu izmantošanu pārlūkā

Aktuāli


Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Vizma, Klāra

Statistika

Seko mums

Atklātā olimpiāde inženierzinātnēs

  • Lai popularizētu inženierzinātnes un sniegtu iespēju skolēniem apliecināt zināšanas matemātikā, fizikā, ķīmijā  un informātikā, jaundibinātā RTU Inženierzinātņu vidusskola (IZV) aicina 9. klases skolēnus piedalīties Atklātajā inženierzinātņu olimpiādē 9. klašu skolēniem. Skolēniem, kuri olimpiādē iegūs godalgotas vietas, tiks piešķirtas no skolas budžeta līdzekļiem finansētas mācības IZV, kā arī vērtīgas balvas – viedtālruņi «LG Nexus 5», prāta spēles un citas balvas.

    Olimpiāde norisināsies divos posmos. Pirmajā posmā skolēniem neklātienē laika posmā no 2. līdz 22. februārim IZV mājaslapas sadaļā «Inženierzinātņu olimpiāde» būs jāizpilda tiešsaistes tests, kurā būs 50 jautājumi. Skolēni, kuri būs pareizi atbildējuši vismaz uz 40 jautājumiem, saņems uzaicinājumu piedalīties otrajā posmā, kas norisināsies 28. februārī klātienē RTU telpās Ķīpsalā.

    Savukārt pedagogiem un vecākiem, kuri pavadīs skolēnus uz olimpiādi, olimpiādes laikā būs iespēja noklausīties divas lekcijas, par kurām varēs saņemt apliecību.

    Pieteikties olimpiādei, kā arī lekcijām un iepazīties ar olimpiādes nolikumu varat IZV mājaslapā http://www.izv.lv/inzenierzinatnu-olimpiade/.

    Ievietoja: M. Purviņš 2015-02-10 14:22:26Visas ziņas »

Seko mums