Rīgas Valsts vācu ģimnāzija

Englisch ist ein Muss, Deutsch ist ein Plus!

Pieslēdzies ar
E-klase login
Latviešu valoda Deutsche Sprache English language

Skola lepojas

Spicprātis3. decembrī seši mūsu skolas 7.d klases skolēni

Samanta Ozola (kapteinis), Patriks Nuka, Paulis Kristofers Siks, Ēriks Sobods, Paula Strautzele un Dāvids Šulcs

piedalījās tradicionālajā Āgenskalna Valsts ģimnāzijas rīkotajā matemātikas konkursā „Spicprātis”.

Lai piedalītos šajā konkursā, komandai bija jāveic mājas darbs – jāsacer matemātisks dzejolis, jāizdomā komandas nosaukums un vienots komandas tēls. Šogad mūsu spicprāši sevi bija nosaukuši par „Deksteriem”. Mūsu „Deksteri” bija ļoti centīgi un apņēmīgi – pašu sacerēto matemātisko dzejoli bija iemācījušies no galvas, kā arī bija uztaisījuši milzīgu plakātu ar komandas logo.

Konkursā komandai bija jāprot gan prezentēt sevi, gan atrisināt 11 āķīgus uzdevumus. Komandu kapteiņiem bija iespēja iegūt papildu punktus savai komandai – viņiem bez komandas palīdzības ātri bija jāatbild uz dažādiem jautājumiem.

Šogad mūsu „Deksteriem” veicās, sīvā cīņā starp 11 Rīgas skolām mūsu komanda ieguva godalgoto 3. vietu. Vēlam veiksmi mūsu skolas nākamajiem spicprāšiem!

Rakstu sagatavoja 7.d klases skolniece Samanta Ozola un matemātikas skolotāja Inga Tumaševska-Baikova