Rīgas Valsts vācu ģimnāzija

Englisch ist ein Muss, Deutsch ist ein Plus!

Pieslēdzies ar
E-klase login
Latviešu valoda Deutsche Sprache English language

Latvijas ekoskolas

19. septembrī mūsu skolas ekopadomes pārstāvji piedalījās Vides fonda rīkotajā pasākumā  - Latvijas ekoskolu apbalvošanā, kas norisinājās Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.

Pasākumā tika apbalvotas skolas, kas ieguvušas vai nu zaļo karogu, vai ekoskolas sertifikātu. Arī mūsu skola par pagājušā gada veikumu saņēma sertifikātu, kas ir pirmais apbalvojums, uz kuru var pretendēt pēc pirmā ekoskolu kustībā pavadītā gada.

Pēc apbalvošanas ekoskolu pārstāvji devās kopīgā gājienā, uzsākot kampaņu “Solis pasaulē”, kuras mērķis veicināt sadarbību starp atbildīgajām iestādēm un izglītotājiem ANO Ilgtspējīgas attīstības mērķu sasniegšanā. Pasākumā piedalījās
9.c klases skolnieces Roberta Ginta Leišavniece un Krista Juliāna Cīrule, skolotāja Inga Nagle.