Rīgas Valsts vācu ģimnāzija

Englisch ist ein Muss, Deutsch ist ein Plus!

Pieslēdzies ar
E-klase login
Latviešu valoda Deutsche Sprache English language

Muzeju nakts 2017 - atskats

2017.gada 20. maija vakarā ceturto gadu pēc kārtas Rīgas "Muzeju nakts" programmu papildināja arī pasākumi mūsu ģimnāzijā – vēsturiskā korpusa telpu, aktu zāles, ģimnāzijas muzeja apskate, skats uz Rīgu no ēkas torņa.

Pasākuma ietvaros notika otrā tikšanās Salonu sarunu ciklā par tēmu “Uzticība skolai paaudžu paaudzēs”. Pieredzē par skolas laiku dalījās Silvija Tolka un Evija Urbanoviča, Pēteris Blūms, Vilnis Meliņš un Maruta Meliņa, Eleonora Meija, Raimonds Meija un Jānis Meija, Pārsla Muceniece un Gundega Muceniece.

Pirmo gadu pēc vecāku padomes iniciatīvas sadarbībā ar  ģimnāzijas atbalsta fonda un solēnu pašpārvaldi tika organizēti Dārza svētki ģimnāzijas pagalmā. Par vasarīgām noskaņām pateicamies:

-        dārza svētku virsvadītājam Ivaram Kuklim, vecākiem Kristīnei un Viesturam Skulmēm, Arvīdam Ceļmalim un ģimenei,  Rolandam Moricam, vecāku padomes priekšsēdētājai Everitai Streļčai, ģimnāzijas atbalsta fonda priekšsēdētājam Kasparam Sprūdžam,

-        skolēnu pašpārvaldes prezidentei Darjai Šumskai (12.c),

-        par dzīvās muzikas priekšnesumu teju 6 stundu garumā – Gustavam Gailītim (12.a), Dāvim Grīnhofam (11.c), Rūdolfam Brīvlaukam (12.d), Oskaram Vismanim (12.a) un Artai Auziņai (10.a).

Muzeja nakts pasākumu izskaņā ģimnāzijas aktu zālē muzicēja ģimnāzijas 1995.gada absolventi – grupa EXIT: Jānis Frišfelds, Pāvels Bobrovskis, Raimonds Bērziņš, pulcējot dejās gan pirms 40 gadiem skolu beigušos, gan mūsu ģimnāzijas pamatskolēnus.

Uz tikšanos Muzeju naktī 2018.gadā!