Aktuāli


Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Zandis, Zanda, Lāsma

Statistika

Seko mumsVerdandi koncertbrauciens uz Vāciju

 • "Lieliska pēdējā vasaras nedēļa..." tā saka jauniešu kora "Verdandi" dalībnieki, kuri tikko atgriezušies no koncertbrauciena Vācijas pilsētā Zēsenē (Seesen). Par iespēju būt Zēsenē jāpasakās Raunas draudzes uzaicinājumam atzīmēt 25 gadu sadarbību ar St. Andreas draudzi.

  Brauciena laikā jaunieši dziedāja un koncertēja Zēsenē un tās apkārtnes pilsētiņās. "Verdandi" ar savām dziesmām priecēja gan St. Vitus senioru aprūpes centra iemītniekus, gan vietējās slimnīcas pacientus un apmeklētājus. Dziesmas skanēja arī kā pateicība par garšīgajām ēdienreizēm, interesantajām ekskursijām un tāpat vien īsinot laiku.

  Koris sniedza savus koncertus skaistās un skanīgās baznīcās - Bokenemā (Bocenem), Zēsenē un Braunlāgē (Braunlage). Skanīgais un emocionālais dziedājums lika iemirdzēties ne vienai vien asariņai gan klausītāju, gan pašu izpildītāju acīs.

  Zēsenē jauniešus ļoti sirsnīgi uzņēma St. Andreas draudzes locekļi un viņu ģimenes. Kā jaunieši paši saka - tagad mums arī Zēsenē ir mamma un tētis vai omīte un opītis.

  Mājupceļā jaunieši atzina, ka brauciena laikā viņiem ir izdevies tuvāk iepazīt savus kora biedrus, nostiprināt un pārbaudīt savas vācu valodas zināšanas kā arī kārtīgi izdziedāties skolotājas Ievas Mezītes, koncertmeistares Danas Atslēgas un skolotajas Gunitas Reinvaldes vadībā.

  Nāc, kļūsti par "Verdandi" dziedātāju un piedzīvo daudz skaistu brīžu šajā, Dziesmu svētku, gadā!

  Ievietoja: M. Purviņš 2017-08-30 21:57:40Visas ziņas »

Seko mums