Rīgas Valsts vācu ģimnāzija

Englisch ist ein Muss, Deutsch ist ein Plus!

Pieslēdzies ar
E-klase login
Latviešu valoda Deutsche Sprache English language

LJZO

Āgenskalna ģimnāzijas skolēni Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiādē.

ljzo_small.jpgJau tradicionāli februāra sākumā Ērgļos notika Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiāde. Pasākuma mērķis – noteikt labākos jaunos sportistus, kā arī labāko rajonu un pilsētu jaunatnes sportā. Tas ir vienīgais sporta pasākums Latvijā, kurā mūsu jaunā paaudze var izbaudīt olimpisko gaisotni un nostiprināt olimpiskos ideālus.

Katru gadu ar Rīgas pašvaldības atbalstu, šajā pasākumā iespēja piedalīties tiek dota arī Rīgas izglītības iestāžu audzēkņiem. � ogad ceļā pēc medaļām devās vairāk kā 300 Rīgas skolēnu. Jau vairāku gadus Rīgas vārdu olimpiskajās dienās visaktīvāk pārstāv Āgenskalna ģimnāzija, Rīgas 49. vidusskola, Rīgas Angļu ģimnāzija, Rīgas nedzirdīgo bērnu internātskola, Rīgas Juglas vidusskola, Mežciema pamatskola, Ziemeļvalstu ģimnāzija, Rīgas Valdorfa skola u.c. Rīgas bērniem šāda iespēja tiek dota, lai veicinātu rīdzinieku aktivitāti ziemas sporta veidos, kā arī tādēļ, lai veidotos draudzība un sadarbība ar citu skolu jauniešiem

Āgenskalna ģimnāzija 52 skolēnu sastāvā piedalījās trijos sporta veidos – kalnu slēpošanā, snovbordā un distanču slēpošanā.

Madonas rajonā esošais LIDO kalns uzņēma kalnu slēpotājus. Sacensību galvenais tiesnesis Renārs Doršs, atzina, ka trases ir sagatavotas lieliski un pateicoties atsaucīgajam personālam un pārējiem palīgiem varēja veiksmīgi noskaidrot kalnu slēpošanas uzvarētājus milzu slaloma disciplīnā.

Milzu slalomā medaļas saņēma :

  • Kristaps Blūms 10e zeltu,
  • Pēteris Kovisārs 9b bronzu,

kā arī lielisku sniegu parādija 8.v. Mārtiņš Granadāns 11d , 7.v. Māra Sedmale 11a un 8.v. Madara Bunkše 12a

Ērgļos Briežkalna tiesneši nodrošināja veiksmīgu sacensību norisi un teicamu kalna kvalitāti, kas palīdzēja noskaidrot labākos braucējus snovbordā un tie ir: 5.v. Lauma Liberte 10e, 6.v. Agnese Pundiņa 10a, 6.v. Emīls Vjaters 12c, 11.v. Toms Jankavs 10e.

Foto