Aktuāli


Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Vita, Olita, Rita

Statistika

Seko mums



Olimpiāžu uzvarētāji

  • Sveicam Kurzemes rajona angļu valodas olimpiādes uzvarētājus!

    1. Kristaps Blūms 12.a sk. I. Jasaite 1. vieta
    2. Linda Lāce 12.b sk. K. Kuhto 3. vieta

    Sveicam Kurzemes rajona vācu valodas olimpiādes uzvarētājus!

    1. Kristīne Akimova 12.b sk. A. Masule 1. vieta
    2. Gundega Virse 10.a sk. E. Saukante 1. vieta
    3. Reinis Virsis 12.a sk. I. Schweizer 1. vieta
    4. Roberts Rimša 12.b sk. I. Schweizer 2. vieta
    5. Artūrs Marcinkevičs 12.b sk. I. Schweizer 2. vieta
    6. Krišjānis Mežulis 12.a sk. I. Schweizer 3. vieta
    7. Kārlis Greitāns 12.d sk. G. Tomass atzinība
    8. Agate Mežule 12.a sk. I. Schweizer atzinība

    Sveicam skolas vēstures olimpiādes 12. klasēm uzvarētājus!

    Olimpiādē piedalījās 12 audzēkņi

    1. Reinis Virsis 12.a 1. vieta
    2. Ilana Sučkova 12.a 2. vieta
    3. Kristaps Blūms 12.a 3. vieta
    4. Harijs Kārkliņš 12.d atzinība

    Sveicam skolas ekonomikas olimpiādes 11., 12. klasēm uzvarētājus!

    Olimpiādē piedalījās 9 audzēkņi

    1. Pēteris Maltenieks 12.d 1. vieta
    2. Elīna Zeikmane 12.d 2. vieta
    3. Aivars Kārkliņš 12.d 3. vieta
    4. Harijs Kārkliņš 12.d atzinība

    Sveicam skolas ģeogrāfijas olimpiādes 12. klasēm uzvarētājus!

    Olimpiādē piedalījās 13 audzēkņi

    1. Kārlis Greitāns 12.d 1. vieta
    2. Kristaps Blūms 12.a 2. vieta
    3. Reinis Virsis 12.a 3. vieta
    4. Harijs Kārkliņš 12.d atzinība
    5. Linards Kalniņš 12.a atzinība
    6. Osvalds Blūzma 12.a atzinība
    7. Toms Jankavs 11.e atzinība

    Sveicam skolas bioloģijas olimpiādes 11. un 12. klasēm uzvarētājus!

    Olimpiādē piedalījās 40 audzēkņi

    1. Kristīne Zviedre 11.e 1. vieta
    2. Zane Norvele 12.e 1. vieta
    3. Kārlis Greitāns 12.d 2. vieta
    4. Kristiāna Graudiņa 11.e 3. vieta
    5. Agnese Baltiņa 11.e 3. vieta
    6. Marta Bormane 11.e 3. vieta
    7. Ēriks Pļuta 12.e 3. vieta
    8. Mārtiņš Ennītis 12.a atzinība
    9. Jānis Blumfelds 12.e atzinība

    Zane Norvele Kurzemes rajona bioloģijas olimpiādē ieguva 3. vietu

    Sveicam!

    Ievietoja: M. Purviņš 2009-12-30 11:35:48Visas ziņas »

Seko mums