Rīgas Valsts vācu ģimnāzija

Englisch ist ein Muss, Deutsch ist ein Plus!

Pieslēdzies ar
E-klase login
Latviešu valoda Deutsche Sprache English language

Debates

29.04.2010. Latvijas universitātes Mazajā aulā norisinājās starptautiskā projekta Jugend debattiert international 5. Latvijas fināls, kurā piedalījās mūsu skolas 11.a klases skolniece Ieva Engere.

Klātesošos uzrunāja Margit Häberle no Vācijas vēstniecības Latvijā, Anita Vahere no Latvijas Izglītības un zinātnes ministrijas un Mechthild Spiegel ZfA pārstāve Latvijā.

Žūrijas sastāvā šogad bija arī mūsu skolas 12.klases skolēns Roberts Rimša (2009.gada starptautiskā projekta Jugend debattiert international uzvarētājs Latvijā).

Skatītāju vidū bija arī D.Dresselhaus no Vācijas vēstniecības Latvijā, M.Reiserer no Austrijas vēstniecības Latvijā, U.Bühler no Šveices vēstniecības Latvijā, L.Martin no fonda EVZ un U.Everding no Gētes institūta. Ievu atbalstīt ieradās mūsu skolas direktore Sandra Sīle un direktores vietnieks izglītības jomā Gunārs Tomass.

Interesantā un saspringtā debatē par tēmu Sollen in Lettland an allen Hochschulen für alle Studierenden gleiche Studiengebühren eingeführt werden? 1. vietu ieguva Ieva Engere. Tas dod Ievai iespēju piedalīties tālāk starptautiskā projekta Jugend debattiert international starptautiskajā finālā Berlīnē no 8.-13.11.2010.

Paldies arī Ievas skolotājai Aijai Masulei.
Apsveicam Ievu un novēlam panākumus turpmāk!