×
Izmantojot rvvg.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.
Uzzināt vairāk | Atslēgt sīkdatņu izmantošanu pārlūkā

Muzeju nakts jeb Izglītības šūpulis

18.maijā absolventu tikšanās.

2021. gadā mūsu skola svinēs 100 gadu jubileju. Tā kā vienā reizē skolā daudzos tās absolventus vienkopus uzņemt nav iespējams, līdz zīmīgajai gadskārtai katru gadu Muzeju nakts ietvaros aicināsim ģimnāzijas telpās tikties tos, kas skolu absolvējuši pirms „pusapaļajiem” un „apaļajiem” 5, 10, 15 ... 50 ... 75 gadiem (absolventiem lūgums reģistrēties elektroniskajā pieteikuma formā).
2019.gada Muzeju nakts programmu RVVĢ skatīt šeit.
Vārds:

Uzvārds:

Kurā gadā Tu absolvēji:
Abs.uzvārds (ja atšķiras):

Tālrunis:
+371
E-pasts:

Atļaut redzēt vārdu un uzvārdu Tava gada absolventiem
Atļaut redzēt kontaktinformāciju Tava gada absolventiem (iekļauj arī vārdu un uzvārdu)
Gribu, lai mani e-pastā informē par absolventiem, kuri reģistrējas kā mana gada absolventi
Drošības kods:

* Datu apstrādes noteikumi»

AktuāliPēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

Sveicam

Vārda diena: Jadviga, Laura

Statistika

Seko mums

Jaunumi

Latviešu valodas olimpiāde

Lepojamies ar 12.a klases skolnieces, šī gada Pūces balvas ieguvējas, Gabrielas Ozoliņas veiksmīgo dalību Latviešu valodas 11.-12. klasēm valsts olimpiādē, iegūstot II pakāpi.

Paldies skolotājai Santai Zībergai par atbalstu, gatavojoties šai olimpiādei!

Ievietoja: I. Riekstiņa 2019-04-18 12:18:14Turpināt lasīt »

Debates vācu valoda

Lepojamies ar 12.a klases skolnieces Annemarijas Tauriņas dalību starptautiskā debašu konkursa vācu valodā Latvijas finālā. Debatante atzīst- iegūta lieliska pieredze, gan kritiski izvērtējot sabiedriski aktuālas tēmas, pie kam - to darot vācu valodā, gan arī pieredze turpmākajai dzīvei. Mūsu skola debašu valsts finālā pārstāvēta jau 12 reizes konkursa 14 gadu pastāvēšanas laikā. Piedali...

Ievietoja: M. Purviņš 2019-04-18 07:41:54Turpināt lasīt »

Latvijas skolas soma

    Programmas „Latvijas skolas soma” ietvaros mūsu skolēniem šajā semestrī ir bijusi lieliska iespēja padziļināt savas zināšanas literatūrā, mākslā un kulturoloģijā, bez maksas apmeklējot dažādus muzejus: tā Aspazijas un Raiņa muzejā Baznīcas ielā Rīgā 29.01. ciemojās 11.d klase, 1.02. -11.b klase, bet 15.02. 11.c klase. Kā raksta 11.c klases skoln. Katrīna Karple, tas ir viens no muzejiem, kas mūs ieinteresēja  visvairāk(..) bija sajūta, it kā tūlīt, tūlīt Aspazija ienāks istabā ar kafijas krūzi vienā rokā un pierakstu burtnīciņu otrā, domājot, kura frāze vislabāk iederēsies jaunajā dzejolī. Un kā piesaukta, nākamajā istabā uz sienas Aspazijas ēna tiešām raksta kādu dzejoli un kaislīgi svītro neizteiksmīgās rindiņas. Taču,izejot cauri virtuvei, pie kāda galdiņa Rainis vāra sev kafiju! Nu kā var nepatikt šādas mazas, negaidīti pārsteidzošas ekskursijas, pēc kurām motivācijas vilnis tik liels, ka to vien gribas, kā kļūt par rakstnieku! Prieks redzēt vietas un cilvēkus, kam tik veiksmīgi sanāk apvienot mūsdienīgo ar veclaicīgo, saglabājot vērtības, ko ikviena vecuma cilvēki vēlas muzejos redzēt.”

    Savukārt 11.a klase 27.03. viesojās J.Rozentāla un R.Blaumaņa muzejā, bet 9.a klase 04.04. bagātināja savus priekšstatus par A.Čaku viņa memoriālajā dzīvoklī Rīgā. 9.a kl.skoln. Laura Lielkalne secina: Bija arī iespējams sajust dzejnieka garu viņa istabā.Šī ekskursija bija noderīga, jo ir arī cilvēki, kuri nezina pilnīgi neko par dažādiem rakstniekiem, taču zināt savas tautas ievērojamo cilvēku biogrāfiju kaut vai pamatos ir svarīgi, jo viņi ir mūsu lepnums, tāpēc ir jāapmeklē šādi muzeji.”

  Latviešu valodas un literatūras metodiskā komisija

Ievietoja: J. Puriņš 2019-04-15 17:56:27Turpināt lasīt »

Baltijas vācu valodas olimpiāde

RVVĢ skolnieces Ūma Beate Alekse un Gabriela Ozoliņa no 11.04.-13.04. ar labiem rezultātiem piedalījās Baltijas vācu valodas olimpiādē, kas šogad notika Pērnavā, Igaunijā un uz kuru bija uzaicināti 4 labākie vācu valodas pratēji no katras Baltijas valsts. Kopvērtējumā Ūma Beate Alekse ieguva 2.vietu un Gabriela Ozoliņa - 4.vietu.

Piedaloties olimpiādē, Gabriela un Ūma guva vērtīg...

Ievietoja: M. Purviņš 2019-04-15 15:28:54Turpināt lasīt »

2. vieta florbolā zēniem

Sveicam Rīgas pilsētas starpskolu finālsacensībās zēniem 10.-12. kl. grupā florbolā ar iegūto 2. vietu.

Skolas komandu pārstāvēja: Lenards Patriks Skrodelis, Dāvis Orniņš, Rodrigo Struka, Toms Puķītis, Matīss Jānis Tepers, Jēkabs Kristiāns Liepiņš, Kārlis Prikulis, Ādams Petrovskis, Ēriks Urbanovičs.

Ievietoja: M. Purviņš 2019-04-13 18:02:26Turpināt lasīt »

2. vieta florbolā meitenēm

Sveicam Rīgas Kurzemes rajona finālsacensībās florbolā meitenēm 10.-12. kl. grupā ar iegūto 2. vietu.

Skolas komandu pārstāvēja: Anna Drubaza, Madara Zviedre, Patrīcija Paula Mūrniece, Anna Viktorija Žeimunde, Laura Antāne, Madara Bīriņa, Katrīna Karple un Krista Vītola.

Ievietoja: M. Purviņš 2019-04-13 17:57:06Turpināt lasīt »

Skuldai panākumi

Lepojamies ar mūsu skolas 7.-9.klašu kora "Skulda" izcīnīto Augstākās pakāpes diplomu konkursa 2.kārtā, XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu svētku virsdiriģentu žūrijas vērtējumā!

Ievietoja: M. Purviņš 2019-04-12 08:00:19Turpināt lasīt »

3.vieta - Bizness 24!

Ģimnāzija lepojas ar 11.klašu skolēnu: Marka Poikāna 11.b., Aleksa Šengelijas 11.A. un Gustava Ruģeļa 11.c iegūto 3.vietu 210 komandu konkurencē Banku augstskolas organizētajā biznesa simulācijas spēļu konkursā Bizness 24.

Apsveica, ar panākumiem, gūto pieredzi un iespēju izmēģināt dzīvē praktisko uzņēmējdarbību!

Paldies atbalstītāju komandai!

Ievietoja: I. Ērgle 2019-04-11 20:04:26Turpināt lasīt »

Seko mums