×
Izmantojot rvvg.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.
Uzzināt vairāk | Atslēgt sīkdatņu izmantošanu pārlūkā

AktuāliPēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Vilis, Vilhelms

Statistika

Seko mums

VA Atvērto durvju diena

  • Sestdienas dienā ieinteresēto RVVĢ vidusskolēnu grupa 2018.gada 24.martā apmeklēja VENTSPILS AUGSTSKOLAS Atvērto durvju dienu. Augstskola prezentēja sevi ar tehnoloģiju blogera Kristapa Skuteļa lekciju, kas mēģināja aizraut topošos studentus ar nākotnes tehnoloģiju iespējām. Arī rektors savā runā uzsvēra – nākotnē tehnoloģijas darīs aizvien vairāk cilvēku darbu, tāpēc braukt uz Lielbritāniju lasīt zemenes vairs nav jēgas, to drīz darīs roboti. Labākais risinājums - pašiem mācīties programmēt un apkalpot robotus.

    Studentu sagatavotajos informatīvajos stendos bija iespēja arī dažus no šiem robotiem novērtēt darbībā – gan tādus, kas veic gluži mehāniskus darbus un ir atrodami jebkurā modernā mūsdienu rūpnīcā, gan arī tādus, kas izmanto mākslīgā intelekta programmas, reālajā vidē atpazīst un mācās risināt nepieciešamās situācijas. Augstskola aktīvi sadarbojas ar uzņēmumiem un iesaista studentus reālos projektos, kas palīdz sagatavoties darba tirgum un mācību procesā pat iegūt uzņēmumiem aktuālas specializācijas.

    RVVĢ skolēnus visvairāk aizrāva stendos piedāvātās praktiskās iespējas – izmēģināt lodēšanu un pašiem pagatavot mazu elektronisku ierīci. Jo īpaši svarīgi viņiem likās, ka šāda veida specialitātes var apgūt arī bez kādām būtiskām priekšzināšanām. Daļa no skolēniem apmeklēja arī Tulkošanas studiju fakultātes prezentāciju, lai apsvērtu iespējas nākotnē apgūt tulka profesiju.

    Pasākums notika ESF projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros, realizējot karjeras atbalsta pasākumu “Atvērto durvju jeb informatīvās dienas reģionālajās augstskolās” .

    Ievietoja: M. Purviņš 2018-04-03 18:56:41Visas ziņas »

Seko mums