Aktuāli


Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Dainis, Dainida, Daina

Statistika

Seko mums



Skola lepojas

  • Augstāko mācību sasniegumu reitings Rīgas Valsts vācu ģimnāzijā
    Pamatskola Vidusskola
    1 7.b Šņukuts Matīss 1 12.c Bruņeniece Sandra
    2 9.c Millere Sanda 2 10.a Stasjuka Karīna
    3 9.a Āboliņa Linda 3 10.c Ābelnīca Kaspars
    4 9.a Blumberga Elīza 4 12.a Rode Nadīna
    5 9.a Jurēviča Marta 5 10.c Babre Ināra
    6 9.a Lāce Laima 6 10.a Minka Ženija
    7 9.a Kaņepa Alise 7 10.a Gūtmane Liena
    8 7.b Miķelsone Anna Ilva 8 12.a Strazdiņš Artūrs
    9 8.a Blūms Kārlis Nikolajs 9 12.c Zeikmane Paula
    10 8.a Veidenbauma Paula Kristiāna 10 10.a Apine Agnese
    11 9.b Caune Katrīna 11 12.c Berķe Katrīna
    12 8.a Moče - Bogdanoviča Megija 12 11.c Zelle Lilita
    13 8.d Putniņa Austra 13 10.a Vasiļjeva Alise
    14 9.a Pētersone Annija 14 11.d Vadone Ieva
    15 7.a Loginova Beāte 15 12.c Rinkeviča Līga
    16 8.c Irbe Sabīne Anna 16 10.c Soboļevska Kristīne
    17 7.a Baumanis Jēkabs 17 11.c Bondars Valters
    18 7.b Usenko Santa 18 11.d Grīnberga Dzintra
    19 8.b Zaharāne Elizabete Marta 19 10.a Cīrule Anna Anita
    20 9.b Mežulis Gustavs 20 10.c Englands Rolands
    21 7.a Ritums Krišs 21 10.d Birzniece Elza Beatrise
    22 9.c Vītols Vilis 22 12.a Reķe Agnese
    23 7.c Pauliņa Laura Agnese 23 12.c Sviderskis Staņislavs
    24 9.b Groduma Lita 24 11.d Rudzīte Ilze
    25 9.b Marcinkeviča Līga 25 11.a Šiliņa Marta
    26 9.b Nesaule Anete Kristīne 26 11.a Rainska Zane
    27 8.a Līduma Undīne 27 11.c Rūme Ieva Marija
    28 8.b Gribuste Laura 28 10.c Petrova Liāna Anastasija
    29 7.c Andersone Stefānija 29 10.d Mitrofanova Kristīne
    30 9.b Starka Māra 30 11.c Lizbovskis Niklāvs Linards
    31 9.c Bērtulsons Roberts 31 11.d Dāle Anna
    32 7.c Martinsone Samanta 32 10.a Janovska Alise
    33 7.a Āboliņa Santa 33 11.c Grava Laura
    34 7.a Sporāne Alise 34 12.a Strazdiņš Artis
    35 8.c Hūna Ieva 35 12.a Štelmahers Krists
    36 8.d Masaļska Estere 36 12.c Veinberga Signe
    37 9.b Zeiferte Sibilla 37 10.a Zemļinska Jūlija
    38 7.c Kleine Elīza Kristīne 38 10.c Grigulis Kristers
    39 7.c Siliņa Linda 39 10.c Vanaga Ieva
    40 8.c Hohberga Liene 40 11.d Teikmane Baiba
    41 9.d Skaidrā Liene Luīze 41 12.a Kampara Elza
    42 8.b Grahoļska Linda Alīna 42 12.c Orinska Annija
    43 8.b Maslova Katrīna 43 12.c Upmanis Toms
    44 7.a Upīte Nikola 44 12.b Devgialovica Evija
    45 7.c Zelta Agneta 45 10.a Pūtele Liene
    46 9.a Uškāne Elīza 46 11.c Zaharāns Arturs Kārlis
    47 7.a Zaķe Beatrise 47 12.b Kraukle Katrīna
    48 7.c Apine Dagnija 48 11.c Staņeviče Laima
    49 7.c Bramberga Katrīna Aleksandra 49 12.a Kalniņa Renāte
    50 8.c Gribule Jūlija 50 12.c Vētra Sabīne

    Ievietoja: M. Purviņš 2012-05-30 16:41:26Visas ziņas »

Seko mums