Aktuāli


Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Ita, Irita, Lilita

Statistika

Seko mums



Skola lepojas

  • Augstākie mācību sasniegumi I semestrī
    Pamatskola Vidusskola
    Nr. Klase Skolēns Nr. Klase Skolēns
    1. 7.c Bārdiņa Līvija 1. 10.c Millere Sanda
    2. 8.b Šņukuts Matīss 2. 10.c Blumberga Elīza
    3. 7.a Eglīte Dana 3. 10.c Āboliņa Linda
    4. 7.b Rieksta Eleonora 4. 12.a Rainska Zane
    5. 8.b Miķelsone Anna Ilva 5. 10.d Petunova Elīza
    6. 8.a Loginova Beāte 6. 12.c Zelle Lilita
    7. 7.c Daukšte Beāte Elizabete 7. 11.a Gūtmane Liena
    8. 9.b Gribuste Laura 8. 11.c Ābelnīca Kaspars
    9. 8.a Baumanis Jēkabs 9. 11.c Babre Ināra
    10. 9.a Blūms Kārlis Nikolajs 10. 11.a Stasjuka Karīna
    11. 9.a Veidenbauma Paula Kristiāna 11. 11.a Apine Agnese
    12. 9.a Moče-Bogdanoviča Megija 12. 12.d Vadone Ieva
    13. 9.d Putniņa Austra 13. 10.d Marcinkeviča Līga
    14. 7.a Sedmale Elza 14. 11.a Minka Ženija
    15. 7.b Lauska Paula 15. 11.d Mitrofanova Kristīne
    16. 7.c Jelišenko Dēna 16. 10.c Uškāne Elīza
    17. 8.a Ritums Krišs 17. 10.c Valkovska Linda
    18. 9.b Zaharāne Elizabete Marta 18. 11.c Soboļevska Kristīne
    19. 8.b Usenko Santa 19. 12.c Rūme Ieva Marija
    20. 7.c Vinceviča Linda 20. 10.a Jurēviča Marta
    21. 8.c Martinsone Samanta 21. 11.d Birzniece Elza Beatrise
    22. 8.c Siliņa Linda 22. 12.a Šiliņa Marta
    23. 7.a Siliņš Emīls 23. 12.c Lizbovskis Niklāvs Linards
    24. 7.b Laganovska Kristiāna 24. 10.a Caune Katrīna
    25. 9.c Hūna Ieva 25. 11.a Vasiļjeva Alise
    26. 9.c Irbe Sabīne Anna 26. 12.a Caune Agita
    27. 7.a Matisons Mārtiņš Roberts 27. 12.d Grīnberga Dzintra
    28. 7.a Soloņenko Aleksandra 28. 12.d Rudzīte Ilze
    29. 8.a Upīte Nikola 29. 12.c Bondars Valters
    30. 8.c Bogdanova Sabīne 30. 10.a Kaņepa Alise
    31. 7.a Buka Elīza 31. 10.a Starka Māra
    32. 7.a Upeniece Anete Alise 32. 12.d Teikmane Baiba
    33. 8.c Pauliņa Laura Agnese 33. 10.a Groduma Lita
    34. 7.c Mičule Dana 34. 10.a Pētersone Annija
    35. 8.a Zeiferte Sanija 35. 11.a Cīrule Anna Anita
    36. 9.b Klimavičiusa Annija 36. 12.d Dāle Anna
    37. 8.c Apine Dagnija 37. 11.a Kalniņa Līva
    38. 8.c Bramberga Katrīna Aleksandra 38. 12.c Grava Laura
    39. 9.a Graumane Megija Anna 39. 11.d Bērziņa Anna Luīze
    40. 8.a Blūms Rūdolfs Pēteris 40. 12.a Cera Monika
    41. 8.a Sporāne Alise 41. 10.a Kolosovskis Edgars
    42. 8.b Birbele Elza 42. 11.a Karika Anna Elsa
    43. 9.b Grahoļska Linda Alīna 43. 11.a Krjunere Lorena
    44. 7.b Tunne Luīze 44. 11.c Englands Rolands
    45. 7.a Lorence Luīze 45. 12.a Slavinska Laura
    46. 7.a Sipeniece Grieta 46. 10.a Nesaule Anete Kristīne
    47. 7.b Ose Gundega 47. 10.c Matuševica Eva
    48. 8.c Kleine Elīza Kristīne 48. 10.d Magdiļeviča Jūlija
    49. 7.c Zīlīte Agnese Alma 49. 11.a Pūtele Liene
    50. 8.a Āboliņa Santa 50. 12.a Maļeckis Edvards
    51. 9.a Līduma Undīne


    52. 9.b Rode Laura Ilze


    53. 9.d Masaļska Estere


    Ievietoja: M. Purviņš 2012-12-19 09:57:44Visas ziņas »

Seko mums