×
Izmantojot rvvg.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.
Uzzināt vairāk | Atslēgt sīkdatņu izmantošanu pārlūkā

Aktuāli


Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Irmgarde, Imgarde

Statistika

Seko mums

Vācu valodas I pakāpes diploma pasniegšana

 • 4. novembrī, rudenīgi gaišā otrdienas pēcpusdienā, mūsu skolā notika kāds svinīgs pasākums – vācu valodas I pakāpes diploma pasniegšana.

  Kā jau nojaušams, uz pasākumu bija ieradušies ne viens vien Vācijas pārstāvis, un viens no viņiem bija Kultūras nodaļas vadītājs Vācijas vēstniecībā Latvijā, kurš vēlēja visiem diploma saņēmējiem turpināt mācīties vācu valodu sev pašiem, nevis skolai vai kādam citam un nezaudēt saikni ar vācu kultūru.

  Arī Rīgas domes pārstāve uzsvēra, ka „valoda paplašina mūsu zinību okeānu”.

  Pašus vācu valodas prasmes apliecinājumus skolēniem pasniedza Annette Richter-Judt - Latvijas konsultante Centrālās aģentūras skolām ārzemēs. Diplomus bija ieradušies saņemt censoņi no visdažādākajām skolām, bet, protams, ka RVVĢ skolēni saņēma vislielāko skaitu diplomu.

  Richter-Judt kundze izteica atzinību mūsu skolai, īpaši Sandrai Sīlei un Gundegai Muceniecei, par viesmīlību un mājīgajām telpām, kā arī izteica „paldies” visiem skolotājiem, kas ieguldījuši savu artavu jauno vācu valodas pratēju skološanā.

  Pasākumam īpašu, skaistu, muzikālu noskaņu piešķīra mūsu skolas Eināra Verro vadītā ansambļa dziedātāji ar savām skanīgajām balsīm. Pēc apbalvošanas visi – gan laureāti, gan viesi- varēja baudīt gardu kliņģeri un kafiju.

  Prieks par mūsējiem!

  Ievietoja: M. Purviņš 2014-11-09 14:48:22Visas ziņas »

Seko mums