×
Izmantojot rvvg.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.
Uzzināt vairāk | Atslēgt sīkdatņu izmantošanu pārlūkā

Aktuāli


Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Andra, Līvija, Līva

Statistika

Seko mums

ĒNU DIENA 2015

 • Jauniešu karjeras izglītības veidotājs Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) sadarbībā ar naftas un naftas produktu transportēšanas uzņēmumu LatRosTrans aicina Latvijas skolēnus piedalīties lielākajā karjeras izglītības pasākumā Ēnu diena 2015, kas notiks 11. februārī.

  Ēnu diena ir unikāla iespēja jauniešiem iepazīties ar sev interesējošo nozari un profesiju, lai izdarītu pareizo izglītības un karjeras izvēli. Šai pasākumā ik gadu satiekas vairāk nekā 15 tūkstoši talantīgāko un motivētāko skolēnu un aptuveni 700 labāko un progresīvāko Latvijas uzņēmumu, organizāciju un valsts institūciju profesionāļu.

  „Nākotnē sagaidīsim daudzu jaunu profesiju rašanos, tāpēc būs nepieciešami cilvēki, kuriem piemīt uzņēmējspējas - ātri reaģēt dažādās situācijas un apgūt jaunas prasmes. Lai nākotnē sevi veiksmīgi prezentētu darba tirgū, nepieciešams to izzināt jau tagad.  Tā ir iespēja eksperimentēt un pārliecināties par savām interesēm un prasmēm, turklāt darīt to bez maksas,” saka Jānis Krievāns, JA-YE Latvija valdes priekšsēdētājs.

  No 19. janvāra sāksies skolēnu pieteikšanās vakancēm, un tā būs pieejama līdz 4. februārim. Savu „ēnu” izvēli uzņēmumi veiks līdz 5. februārim. Par „ēnām” var pieteikties ikviens 1. – 12. klašu skolēns, reģistrējoties www.enudiena.lv.

  Vairāk informācijas:: Danuta Jasmane, danuta@jal.lv, 29103079

  Ievietoja: . 2015-01-23 14:44:24Visas ziņas »

Seko mums