Rīgas Valsts vācu ģimnāzija

Englisch ist ein Muss, Deutsch ist ein Plus!

Pieslēdzies ar
E-klase login
Latviešu valoda Deutsche Sprache English language

Atmiņas par rudens brīvlaiku

Mūsu skolas astoņi skolēni devās studiju braucienā uz Vāciju rudens brīvlaikā kopā ar Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas skolēniem. Mēs bijām Lībekas, Hamburgas un Ķīles universitātēs. Katram bija sastādīta sava programma, kurā bija iespēja uzzināt par universitātēm, fakultātēm, kā arī iepazīties ar pasniedzējiem. Skolēnu izvēlētās nozares bija ļoti dažādas, piemēram, mašīnbūve, dizains, pedagoģija un medicīna. Nedēļas beigās bija iespēja apmeklēt mūziklu ''West side story'', kas skatītāju vidū raisīja visdažādākās emocijas. No šī brauciena ieguvām pieredzi, palielinājām redzes loku un ieguvām jaunus draugus.

Mēs - Terēza Glazgova, Nikolajs Kārlis Blūms, Laura Ilze Rode, Maija Ivļeva, Ronalds Edgars Vanags, Sandis Rainskis, Laura Vanaga un Aļina Rižikova - pateicamies mūsu skolas organizatoriem Sandrai Sīlei, Gundegai Muceniecei un Zanei Jakovicai, kā arī skolas partneriem-Ansona kundzei un kungam!

Foto

Rakstu sagatavoja Aļina Rižikova