Aktuāli

Pumpurs

Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

ĀGENSKALNA PRIEDES CAURI GADSIMTAM ➔

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Elīna, Drosmis, Drosma

uzticības tālrunis

Seko mums

Skolai 100

Draudzīgais aicinājums

  • "Draudzīgais aicinājums ir pateicība. Pateicība - pārliecība. Pārliecība rada aicinājumu atskatīties un atgriezties. Bieži vien tieši laiks izkristalizē notikumu patieso vērtīgumu mūsu dzīvēs. Mūsu gandarījums ir pateikties visiem absolventiem, kas skolā, kuru saucam par savu, atgriežas atkal un atkal. Caur Jūsu klātbūtni izskan Rīgas 5.vidusskolas, Āgenskalna ģimnāzijas un Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas vārds. Tiekoties rakstās mūsu kopīgs stāsts. Paldies par iniciatīvu, atbalstu un interesi, un protams - grāmatu dāvinājumu!",
    Gundega Muceniece, Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas direktore.

    Par svinīgā pasākuma iniciatīvu un dāvinājumu pateicamies skolas absolventam Jurim Visockim, par dalību un ģimnāzijas bibliotēkas grāmatu fonda papildināšanu absolventiem Solvitai Āboltiņai, Sandrai Sīlei, Olafam Pulkam, Adrejam Ēķim, Otto Ozolam, Arvīdam Platperam un Egilam Biseniekam.

    Īpaša pateicība Latvijas Republikas labklājības ministram Jānim Reiram, kā arī SIA "Rīgas Nami" pārstāvei Solveigai Muceniecei par klātbūtni un Draudzīgā aicinājuma tradīciju turpināšanu.

    Ievietoja: M. Purviņš 2017-01-29 14:46:02Visas ziņas »

Seko mums
facebook
twitter
draugiem.lv
youtube
instagram