×
Izmantojot rvvg.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.
Uzzināt vairāk | Atslēgt sīkdatņu izmantošanu pārlūkā

AktuāliPēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Anšlavs, Junora

Statistika

Seko mums

Draudzīgais aicinājums

  • "Draudzīgais aicinājums ir pateicība. Pateicība - pārliecība. Pārliecība rada aicinājumu atskatīties un atgriezties. Bieži vien tieši laiks izkristalizē notikumu patieso vērtīgumu mūsu dzīvēs. Mūsu gandarījums ir pateikties visiem absolventiem, kas skolā, kuru saucam par savu, atgriežas atkal un atkal. Caur Jūsu klātbūtni izskan Rīgas 5.vidusskolas, Āgenskalna ģimnāzijas un Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas vārds. Tiekoties rakstās mūsu kopīgs stāsts. Paldies par iniciatīvu, atbalstu un interesi, un protams - grāmatu dāvinājumu!",
    Gundega Muceniece, Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas direktore.

    Par svinīgā pasākuma iniciatīvu un dāvinājumu pateicamies skolas absolventam Jurim Visockim, par dalību un ģimnāzijas bibliotēkas grāmatu fonda papildināšanu absolventiem Solvitai Āboltiņai, Sandrai Sīlei, Olafam Pulkam, Adrejam Ēķim, Otto Ozolam, Arvīdam Platperam un Egilam Biseniekam.

    Īpaša pateicība Latvijas Republikas labklājības ministram Jānim Reiram, kā arī SIA "Rīgas Nami" pārstāvei Solveigai Muceniecei par klātbūtni un Draudzīgā aicinājuma tradīciju turpināšanu.

    Ievietoja: M. Purviņš 2017-01-29 14:46:02Visas ziņas »

Seko mums