×
Izmantojot rvvg.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.
Uzzināt vairāk | Atslēgt sīkdatņu izmantošanu pārlūkā

Aktuāli


Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Vilhelmīne, Minna

Statistika

Seko mums

Viesi no Vupertāles

 • 7. septembrī mūsu skolā sagaidījām šī mācību gada pirmos viesus no Vācijas - skolēnu un pedagogu grupu no Vupertāles, Ziemeļreinas Vestfāles federālā zeme (Wuppertal, Nordrhein - Westfalen).

  Mūsu ciemiņu brauciens bija organizēts Vācijas ģimenes lietu ministrijas iniciētās valsts programmas „Daudzveidība ir laba” kultūrvēsturiskā projekta ietvaros, kuru īstenoja Vupertāles „Iniciatīva par demokrātiju un toleranci”. Brauciena tēma – „Vācu vēstures meklēšana Latvijā”.

  Viedokļu apmaiņā ar direktori Sandru Sīli viesi guva priekšstatu par Latvijas izglītības sistēmu, mūsu skolas piedāvātajām izglītības programmām, ieskatu skolas vēsturē - kopā ar Zani Jakovicu apmeklējot skolas muzeju.

  5. un 6. stundas laikā mūsu ciemiņiem bija iespēja aktīvi piedalīties svešvalodu stundās. Paldies skolotājām Aijai Masulei, Ilse Schweizer, Sandrai Sīlei, Rudītei Timmermanei, Karīnai Kuhto, Ingai Jasaitei par doto iespēju viesiem klātienē vērot pedagogu un izglītojamo sadarbību mācību procesā. Ceram, ka mūsu ģimnāzijas pedagogu metodiskā darba paņēmieni deva ierosmes vācu kolēģu tālākai sava darba pilnveidei.

  Viesi atzinīgi novērtēja arī mūsu skolas infrastruktūru, īpašu atzinību veltot skolas ēdnīcas piedāvājumam.

  FOTO.

  Ievietoja: M. Purviņš 2009-09-10 17:13:42Visas ziņas »

Seko mums