Rīgas Valsts vācu ģimnāzija

Englisch ist ein Muss, Deutsch ist ein Plus!

Pieslēdzies ar
E-klase login
Latviešu valoda Deutsche Sprache English language

Spēju laukums

Cik bieži Tu esi domājis par to, cik vienādi vai atšķirīgi mēs katrs esam? Kas mūs atšķir no pūļa un kas tieši pretēji liek mums justies piederīgiem?

Šā gada 5.decembrī (Starptautiskajā brīvprātīgo dienā) atnāc uz t/c Domina no plkst. 12. līdz 20. Apmeklē pasākumu „Spēju laukums” un noskaidro, cik daudzi cilvēki jūtas izstumti no sabiedrības un cik maz vajadzētu, lai viņi justos piederīgi un novērtēti.

Pasākuma laikā Tu varēsi iemācīties zīmju valodas pamatus, iemēģināt roku Braila rakstā, izbraukt dažādus šķēršļus invalīdu ratiņos, „atvērt acis”, izmēģinot redzi ierobežojošas brilles, u.c. Šajā pasākumā Tev būs iespēja piedzīvot ikdienu, kāda ir cilvēkiem, kam ir atņemts kaut kas,ko Tu uztver par pašsaprotamu un saprast kā Tu vari viņus atbalstīt. Pasākuma mērķis ir veicināt sapratni un mazināt diskrimināciju, kas mūsdienās sabiedrībā vēl arvien valda pret cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Lai arī mūsu valstī notiek progress, kas atver iespējas visiem cilvēkiem izbaudīt pilnvērtīgu dzīvi, tomēr kopīgiem spēkiem mēs varētu panākt daudz,daudz vairāk.

Visi dalībnieki piedalās izlozē, kurā varēs laimēt t/c Domina dāvanu kartes, kā arī katrs dalībnieks saņems balviņas. Šo pasākumu organizē aktīvu jauniešu grupa kopā ar invalīdu un viņu draugu apvienību „Apeirons” un Rīgas Ekonomikas augstskolas labdarības grupu. Atbalsta: t/c Domina, Coca-cola Hellenic, Pērnes čipsi un„nozimites.lv”.

Pasākuma karte.