Rīgas Valsts vācu ģimnāzija

Englisch ist ein Muss, Deutsch ist ein Plus!

Pieslēdzies ar
Login
lv de en ru

Jaunumu arhīvs

2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022


Aug | Sep | Okt | Nov | Dec


e-klases SMS

Tiem vecākiem, kas ir parakstījušies uz SMS īsziņām un/vai e-žurnālu skatās internetā, e-klase atsūta īsziņu, kas nemainīta jāaizsūta atpakaļ.

Problēma: ir telefoni, kuros nav pieejama opcija - pārsūtīt īsziņu nemainītu. � ādos gadījumos jāsūta īsziņa: EK (divi lielie burti). Saņēmēja numurs dots e-klases sūtītās īsziņas beigās. 

Zīmējumu konkurss

Noslēdzies Āgenskalna ģimnāzijas Ziemassvētku apsveikuma kartiņas zīmējuma konkurss. 

Ar žūrijas lēmumu par Āgenskalna ģimnāzijas Ziemassvētku apsveikuma kartiņas zīmējumu izvēlēts
10.a klases skolnieces Mares Heimrātes darbs .

Skatītāju simpātiju balva -
8.a klases skolnieku  Naura Neibolta un Arņa Liparta darbam.

Apsveicam!

Olimpiādes uzvarētāji

Sveicam
skolas olimpiādes kultūras vēsturē
11.-12.klasēm
uzvarētājus!

1. Lauru Kravali 12.a klase skolotāja Dace Kovisāre 1.vieta
2. Jāni Akermani 12.a klase skolotāja Dace Kovisāre 2.vieta ­

Tehniskas problēmas

Skolas lapai ir radušās tehniskas problēmas. Ja nesanāk ielogoties, bet vēlaties apskatīt grozījumus, tad ieejiet sadaļā grozījumi un tikai tad mēģiniet ielogoties. 

Tuvāko dienu laikā tiks pilnvērtīgi nodrošināta arī iespēja nosūtīt e-pastus skolotājiem, kuri ir norādījuši savas e-pasta adreses.

Paldies par sapratni. 

Rīgas sakarīgākais skolotājs

Par Rīgas "sakarīgāko skolotāju" atzīts Rīgas Klasiskās ģimnāzijas skolotājs Dzintars Dvinskis.

Un tagad - SKAĻI APLAUSI!!!

Otrajā vietā ar 345 balsīm atrodas Āgenskalna ģimnāzijas skolotāja Iveta Daude.

Apsveicu!

Olimpiādes uzvarētāji

Sveicam
Kurzemes rajona olimpiādes angļu valodā
11.-12.klasēm
uzvarētāju!


Reini Topu 12.c klase skolotāja Gaļina Fiļkova atzinība

Reinis Tops izvirzīts uz 38.angļu valodas olimpiādes 3.posmu (valsts)
2008.gada 19.janvārī.

Sveicam
Kurzemes rajona olimpiādes vācu valodā
10.-12.klasēm
uzvarētājus!

Līgu Megni 12.c klase skolotāja Raita Lapiņa 2.vieta
Kristīni Akimovu 10.b klase skolotāja Aija Masule 2.vieta
Dāvi Jāni Brūveru 12.b klase skolotāja Aija Masule 3.vieta
Agati Leiti 12.a klase skolotājs Gunārs Tomass 3.vieta
Lindu Mošņikovsku 12.a klase skolotāja Ilse Schweizer atzinība
Gerdu Gūtmani 12.a klase skolotājs Gunārs Tomass atzinība
Ingu Bušu 12.b klase skolotāja Aija Masule atzinība

Līga Megne, Kristīne Akimova, Dāvis Jānis Brūvers, Agate Leite, Linda Mošņikovska, Inga Buša, Gerda Gūtmane izvirzīti uz 38.vācu valodas olimpiādes 3.posmu (valsts) 2008.gada 12.janvārī.

Vēlam visiem veiksmi turpmākajās olimpiādēs! ­

Olimpiādes uzvarētāji

Sveicam
Kurzemes rajona olimpiādes bioloģijā
uzvarētājus!

Ingu Bušu 12.b klase skolotāja Erita Maurīte 2.vieta
Tomu Kondratoviču 12.c klase skolotāja Erita Maurīte 3.vieta

Inga Buša, Toms Kondratovičs izvirzīti uz bioloģijas olimpiādes 3.posmu (valsts).

Vēlam visiem veiksmi turpmākajās olimpiādēs! ­

Sakarīgākais skolotājs

3311l.jpg         Konkursā par Rīgas "sakarīgāko skolotāju" mūsu skolas sporta skolotāja Iveta Daude ieguvusi 2. vietu.
Akcijas "Rīgas sakarīgākais skolotājs" laikā savas balsis bija nodevuši 5455 skolēni.
Kopumā Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas aulā tika apbalvoti 50 Rīgas "sakarīgākie skolotāji".­
­Lasīt vairāk»

Dāvana Ziemassvētkos

jumava_gr.JPG        Mūsu skolas 1973. gada absolvents Juris Visockis, viesojoties pie mums, š.­g. 12. decembrī, uzdāvināja sava grāmatu apgāda „Jumava” izdotās grāmatas.

Olimpiādes uzvarētāji

Sveicam
skolas olimpiādes vācu valodā
8.klasei
uzvarētājus!

1. Katrīnu Runču 8.c klase skolotāja Inita Kalteniece 1.vieta
2. Āri Krūmiņu 8.a klase skolotāja Inita Kalteniece 1.vieta
3. Nadīnu Rodi 8.a klase skolotāja Inita Kalteniece 1.vieta
4. Lindu Firkusi 8.a klase skolotāja Inita Kalteniece 2.vieta
5. Sandru Bruņenieci 8.c klase skolotāja Inita Kalteniece 2.vieta
6. Alisi Akmani 8.a klase skolotāja Inita Kalteniece 2.vieta
7. Dārtu Jakovicku 8.a klase skolotāja Inita Kalteniece 3.vieta
8. Evelīnu Ventaskrastu 8.c klase skolotāja Inita Kalteniece 3.vieta
9. Karīnu Priedīti 8.a klase skolotāja Inita Kalteniece 3.vieta
10. Artūru Strazdiņu 8.b klase skolotāja Monta Deisone 3.vieta
11. Anniju Gedušu 8.c klase skolotāja Inita Kalteniece atzinība
12. Nauri Zvejnieku 8.a klase skolotāja Aina Vinčele atzinība
13. Matīsu Dzelvi 8.b klase skolotāja Monta Deisone atzinība
14. Kristu � telmaheru 8.b klase skolotāja Monta Deisone atzinība

Vēlam veiksmi turpmākajās olimpiādēs! ­