Rīgas Valsts vācu ģimnāzija

Englisch ist ein Muss, Deutsch ist ein Plus!

Pieslēdzies ar
Login
lv de en ru

Jaunumu arhīvs

2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022


Jan | Feb | Mar | Apr | Mai | Jun | Jul | Aug | Sep | Okt | Nov | Dec


Sveicam

Sveicam ĀĢ skolēnu komandu ar izcīnīto III vietu Kurzemes rajona un Zemgales priekšpilsētas skolu dabaszinātņu spēlē „Prāta vētra”!

Komanda:

  1. Mārtiņš Bratuškins -12.b kl.
  2. Toms Jankavs -10.e kl.
  3. Krišjānis Ozols – 12.b kl.
  4. Kaspars Purmalietis – 12.b kl.
  5. Maksims Račiks – 10.e kl.
  6. Reinis Ūbelis – 10.e kl.

Sveicam

s_gabriela.jpgSveicam 10.b klases skolnieci Gabrielu Ivanovsku ar izcīnīto 1. vietu starp Rīgas pilsētas skolu 10.-12. klašu skolēniem vācu valodas konkursā "Vācvalodīgās zemes". 

Konkurss

Noslēdzies konkurss par Ziemassvētku atklātni. Pārliecinoši uzvarējis Krišjāņa Mežuļa iesūtītais darbs.

Apsveicam ar uzvaru.

Kontaktinformācija

Skolā mainījušies kontakttālruņi.

 Tālrunis  Adresāts
 67611146  sekretāre
 67612480  Gunārs Tomass / Inga Riekstiņa
 67613178  Antra Zeile / Zane Jakovica
 67612508  Māris Purviņš
 67805355  Inta Miezīte
 67612532  sporta organizators Māris Liepiņš
 67619408  psihologs
 67619508
 fakss

Olimpiāde

Sveicam skolas bioloģijas olimpiādes 10.- 12. klasei uzvarētājus!

Olimpiādē piedalījās 56 audzēkņi.

  1. Kristaps Blūms 10.e sk L. Mākule 1. vieta
  2. Agnese Baltiņa 10.e sk L. Mākule 1. vieta
  3. Kristīne Zviedre 10.e sk L. Mākule 2. vieta
  4. Kaspars Grosbergs 10.e sk L. Mākule 3. vieta
  5. Armands Blumfelds 10.e sk L. Mākule atzinība
  6. Paula � ulce 10.e sk L. Mākule atzinība
  7. Jānis Blumfelds 11.e sk. E.Maurīte 1. vieta
  8. Sabīne Purava 11.e sk. E.Maurīte 2. vieta
  9. Līga Bergmane 11.e sk. E.Maurīte 2. vieta
  10. Maruta Striķe 11.e sk. E.Maurīte 3. vieta
  11. Laura Bergmane 11.e sk. E.Maurīte atzinība
  12. Renāte Ikauniece 11.e sk. E.Maurīte atzinība
  13. Marta Gipsle 12.d sk. E.Maurīte 1. vieta
  14. Evija Gulbe 12.c sk. E.Maurīte 2. vieta
  15. Krišjānis Ozols 12.b sk. E.Maurīte 3. vieta
  16. Mārtiņš Bratuškins 12.b sk. E.Maurīte atzinība

Projektu nedēļa

No 23. februāra līdz 27. februārim skolā norisināsies projektu nedēļa. 7.-11. klašu audzēkņiem līdz 18. decembrim jāpiesakās pie attiecīgā pedagoga.

Pedagogu un piedāvāto tēmu sarakstu var skatīt html formātā vai pdf formātā.

12. klašu audzēkņi turpina gatavošanos žetonu vakaram.

Pirmizrādes

Rīt (17.decembrī) - divas pirmizrādes:

  • Skolas drāmas studijas izrāde "Ziemassvētku brīnums" (I.Bromas vadībā);
  • Muzikāli literārā pasaka angļu valodā (R.Timmermanes vadībā).

Piedalās 10.-12. klašu koris (K.Hammera vadībā)

Apsveicam

K__rlis_Bul__ns.jpg Liene_Priede.JPG U18_Eiropas___empiones.jpg

     10.12 Latvijas biedrības namā notika Rīgas pašvaldības izglītības iestāžu audzēkņu un pedagogu 2008.gada sporta nominācijas pasniegšans pasākums.

� ajā pasākumā tika apbalvoti ĀĢ skolēni 12a Kārlis Bulāns (florbols) un 12d Liene Priede (basketbols) .

Apsveicam!

Sakarīgākais skolotājs

Diploms.jpg R__gas_Sakar__g__kie_skolot__ji.jpg
















9.12 notika skolēnu domes rīkotais konkuss "Rīgas Sakarīgākais skolotājs 2008". Tika izvirzīti 50 labākie skolotāji. Pateicoties Āgenskalna ģimnāzijas skolēniem un absolventiem balvu ieguva sporta skolotāja Iveta Daude

Sporta panākumi

1.semestra_ieguvums.jpgVisa semestra garumā esam ieguvuši septiņas godalgotās vietas dažādos sporta veidos:

  • rudens kross - 2.v. vidusskolai un
  • 3.vieta 7.kl.grupā;
  • volejbols - 2.vieta vsk. meitenēm;
  • florbols - 3.vieta 7.-9.kl.meitenēm;
  • basketbols 2.vieta zēniem un
  • 1.vieta vsk meitenēm;
  • galda teniss - 3.vieta 9.kl.grupā.

Skolas teritorija

Skolas teritorijas atstāšana.

Sākot ar 2008./2009. m.g. II semestri skolas teritoriju, pusdienu brīvstundas laikā, drīkst atstāt tikai 12. klašu skolēni.

Pārējo klašu skolēniem atstāt skolas teritoriju mācību procesa laikā netiks atļauts.