×
Izmantojot rvvg.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.
Uzzināt vairāk | Atslēgt sīkdatņu izmantošanu pārlūkā

Aktuāli


Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Vilhelmīne, Minna

Statistika

Seko mums

Jaunumu arhīvs

2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Jan | Feb | Mar | Apr | Mai | Jun | Jul | Aug | Sep | Okt | Nov | Dec |

        Otrdien (5.februārī) Āgenskalna ģimnāzijā norisināsies vecāku diena. Pierakstīšanās pie priekšmetu skolotājiem līdz otrdienas plkst. 15:00 pa tālruni 7611146.

        Piesakot tikšanos jānorāda bērna vārds, klase un skolotāja vārds, ar kuru vēlaties tikties.

Ievietoja: M. Purviņš 2008-02-01 14:37:01Turpināt lasīt »

Sveicam
skolas olimpiādes vizuālajā mākslā
uzvarētājus!

1. Gustavu Laurānu 9.a klase skolotāja Dace Kovisāre 1.vieta
2. Elzu Lapiņu 9.b klase skolotāja Dace Kovisāre 2.vieta
3. Alisi Liepiņu 9.b klase skolotāja Dace Kovisāre 3.vieta

1. Madaru Bunkši 11.a klase 1.vieta 2. Elīnu Bērtuli 11.a klase 2.vieta
3. Annu Kazaku 12.a klase 3.vieta

Vēlam veiksmi turpmākajās olimpiādēs! ­

Ievietoja: M. Purviņš 2008-02-06 13:15:25Turpināt lasīt »

Sveicam
Kurzemes rajona olimpiādes vācu valodā 8.klasēm
uzvarētājus!

1. Alisi Akmani 8.a klase skolotāja Inita Kalteniece 1.vieta
2. Katrīnu Runču 8.b klase skolotāja Inita Kalteniece 2.vieta
3. Āri Krūmiņu 8.a klase skolotāja Inita Kalteniece 2.vieta
4. Lindu Firkusi 8.a klase skolotāja Inita Kalteniece 2.vieta
5. Nadīnu Rodi 8.a klase skolotāja Inita Kalteniece 3.vieta
6. Sandru Bruņenieci 8.c klase skolotāja Inita Kalteniece 3.vieta

Uz 38.vācu valodas olimpiādes 3.posmu (novads) 2008.gada 29.februārī no Kurzemes rajona izvirzīti:

1. Alise Akmane
2. Katrīna Runča
3. Āris Krūmiņš
4. Linda Firkuse

Vēlam veiksmi turpmākajās olimpiādēs! ­

Ievietoja: M. Purviņš 2008-02-13 12:37:09Turpināt lasīt »

Sveicam
8.-9.klašu 34.latviešu valodas un literatūras olimpiādes 2.posma Kurzemes rajona skolu
uzvarētājus!

1. Sandru Bruņenieci 8.c klase skolotāja Vija Lapa 1.vieta
2. Katrīnu Jencīti 8.d klase skolotāja Santa Zīberga 1.vieta
3. Nadīnu Rodi 8.a klase skolotāja Vija Lapa 3.vieta
4. Lauru Jansoni 9.a klase skolotāja Arnita Meinerte 3.vieta
5. Annu Pūteli 9.a klase skolotāja Arnita Meinerte 3.vieta

Vēlam veiksmi turpmākajās olimpiādēs!

Ievietoja: M. Purviņš 2008-02-20 13:56:33Turpināt lasīt »

        Sadaļā Stundas»Saraksts ir ievietots stabilais stundu saraksts.

        Ja tas nesakrīt ar sarakstu, kas bija nedēļā no 18.februāra līdz 22. februārim, tad lūdzu ziņojiet.

Ievietoja: M. Purviņš 2008-02-22 17:18:31Turpināt lasīt »

Sveicam
Kurzemes rajona 5. - 7. klašu Informātikas olimpiādes uzvarētāju!

Lilitu Zelli 7.b klase ar iegūto 3.vietu
(skolotāja Inese Putniņa)

Ievietoja: M. Purviņš 2008-02-25 19:11:48Turpināt lasīt »

Sveicam
skolas olimpiādes angļu valodā 8.klasei
uzvarētājus!

1. Andri Melnalksni 8.d klase skolotāja Rudīte Timmermane 1.vieta
2. Ivaru Ķezberu 8.d klase skolotāja Rudīte Timmermane 2.vieta
3. Paulu Rudzīti 8.d klase skolotāja Rudīte Timmermane 2.vieta
4. Katrīnu Berķi 8.d klase skolotāja Rudīte Timmermane 3.vieta

1. un 2.vietas ieguvēji tiek pieteikti dalībai rajona olimpiādē.

Vēlam veiksmi turpmākajās olimpiādēs!

Ievietoja: M. Purviņš 2008-02-25 20:39:53Turpināt lasīt »

Sveicam
Kurzemes rajona kultūras vēstures olimpiādes
uzvarētāju!

1. Jāni Akermani 12.a klase skolotāja Dace Kovisāre 1.vieta

Vēlam veiksmi turpmākajās olimpiādēs!

Ievietoja: M. Purviņš 2008-02-25 20:41:19Turpināt lasīt »

4. martā plkst. 18.00 norisināsies 9.kl vecāku kopsapulce.

Sapulces tēmas:

  • Lektore Inga Dreimane Par stresa pārvarēšanu pirms Valsts pārbaudes darbiem;
  • Par Valsts pārbaudes darbiem;
  • Par uzņemšanas noteikumiem.

Ievietoja: M. Purviņš 2008-02-26 09:53:20Turpināt lasīt »

Sveicam
Kurzemes rajona krievu valodas (svešvaloda) olimpiādes
uzvarētājus!

1. Elvitu Eglīti 9.a klase skolotāja Gunda Eglīte 1.vieta
2. Ingu Bušu 12.b klase skolotāja Irina Matvejeva 1.vieta
3. Viktoriju Bujānovu 12.b klase skolotāja Gunda Eglīte 2.vieta
4. Martinu Gužavinu 10.b klase skolotāja Gunda Eglīte 3.vieta

Vēlam veiksmi turpmākajās olimpiādēs!

Ievietoja: M. Purviņš 2008-02-26 12:59:50Turpināt lasīt »

Uzmanību! Uzmanību! Uzmanību!

Laikā no 8.03. līdz 15.03.2008.

skolā viesojas skolēnu grupa no mūsu partnerskolas Floto / Ziemeļreinas Vestfāles zeme, Vācija /.

Mūsu viesi labprāt viesotos ģimenēs.

Ja arī Tava ģimene ir gatava vienu nedēļu ikdienas komunikācijā runāt vāciski/angliski, nekavējies un piesakies pie Zanes Jakovicas!

Ievietoja: M. Purviņš 2008-02-29 11:01:19Turpināt lasīt »

Ievietoja: M. Purviņš 2008-02-29 11:01:19Komentāri »

Seko mums