×
Izmantojot rvvg.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.
Uzzināt vairāk | Atslēgt sīkdatņu izmantošanu pārlūkā

Aktuāli


Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Vilhelmīne, Minna

Statistika

Seko mums

Jaunumu arhīvs

2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

Jan | Feb | Mar | Apr | Mai | Jun | Jul | Aug | Sep | Okt | Nov | Dec |

Metodiskās padomes sēde 4.janvārī plkst. 10.00.

Ievietoja: M. Purviņš 2011-01-03 09:07:34Turpināt lasīt »

Plānojot mācību darbu un brīvo laiku II semestrī var noderēt ieskatīties noteikumos par 2010./2011.mācību gada un mācību semestru sākuma un beigu laiku. Projektu nedēļa plānota no 14. līdz 18. februārim.

Ievietoja: M. Purviņš 2011-01-05 16:31:03Turpināt lasīt »

Apsveicam Kurzemes rajona skolu bioloģijas olimpiādes 2. posma 9.,11.-12.dalībniekus:

  • Sandra Bruņeniece (11.c) - 1.vieta
  • LieneVitomska (12.e) - atzinība
  • Gustavs Laurāns (12.d) - atzinība
Paldies skolotājai Eritai Maurītei!

Ievietoja: M. Purviņš 2011-01-12 15:07:30Turpināt lasīt »

Sadaļā Bibliotēka atjaunots RVVĢ bibliotēkā abonētās un pieejamās preses saraksts.

Ievietoja: M. Purviņš 2011-01-12 17:00:20Turpināt lasīt »

Sveicam skolas fizikas olimpiādes uzvarētājus!

  1. Kaspars Ābelnīca 9.c 1. vieta
  2. Emīls Ķepītis 12.d 1. vieta
  3. Konstantīns Starovoitovs 12.d 1.vieta
  4. Sandra Bruņeniece 11.c 2. vieta
  5. Āris Krūmiņš 11.a atzinība
  6. Artis Strazdiņš 11.a atzinība

Sveicam skolas matemātikas olimpiādes uzvarētājus!

  1. Annija Klimavičiusa 7.c 1. vieta
  2. Liena Gūtmane 9.a 1. vieta
  3. Ženija Minka 9.a 1.vieta
  4. Sindija Lauma Kathina 7.d 2. vieta
  5. Artūrs Gannuss 7.d 2. vieta
  6. Laima Lāce 8.a 2. vieta
  7. Roberts Bērtulsons 8.c 2. vieta
  8. Agnese Apine 9.a 2. vieta
  9. Karīna Stasjuka 9.a 2. vieta
  10. Māra Alksne 10.c 2. vieta
  11. Ģirts Dālbergs 10.c 2. vieta
  12. Līga Gžibovska 10.c 2. vieta
  13. Āris Krūmiņš 11.a 2. vieta
  14. Laura Pumpure 12.a 2. vieta
  15. Laura Gribuste 7.b 3. vieta
  16. Rihards Ginters 7.d 3. vieta
  17. Kārlis Šiliņš 7.d 3. vieta
  18. Edgars Ivbulis 8.c 3. vieta
  19. Egija Meijere 8.c 3. vieta
  20. Sanda Millere 8.c 3. vieta
  21. Kristers Grigulis 9.c 3. vieta
  22. Rolands Englands 9.c 3. vieta
  23. Zane Rainska 10.a 3. vieta
  24. Jānis Lapiņš 10.c 3. vieta
  25. Sandra Bruņeniece 11.c 3. vieta
  26. Emīls Ķepītis 12.d 3. vieta
  27. Dāvis Brissels 7.d atzinība
  28. Dainis Andrejevs 7.d atzinība
  29. Mārcis Jansons 7.d atzinība
  30. Henrihs Skrodelis 7.d atzinība
  31. Ieva Bogane 8.c atzinība
  32. Liāna Petrova 9.c atzinība
  33. Signe Poļakova 9.c atzinība
  34. Kaspars Ābelnīca 9.c atzinība
  35. Valters Bondars 10.c atzinība
  36. Reinis Frīdbergs 10.c atzinība

Ievietoja: M. Purviņš 2011-01-12 18:39:58Turpināt lasīt »

Sveicam, mūsu skolas basketbolistus, kuri Kurzemes rajona skolu sacensībās basketbolā 6.-7.klašu zēniem  ieguva 2. vietu.

Ievietoja: M. Purviņš 2011-01-13 15:45:25Turpināt lasīt »

“Rēķini galvā” 2011

Lai attīstītu bērnu un jauniešu domāšanas iemaņas, arī šogad darbu turpina projekts, ātrās rēķināšanas galvā trenēšanās un sacensību medijs “RĒĶINI GALVĀ”. Projektu vada Tartu (Igaunija) izglītības projektu grupa „MIKSIKE”. Projektā piedalās četras dalībvalstis.

Lasīt vairāk par projektu!

Ievietoja: M. Purviņš 2011-01-13 15:50:19Turpināt lasīt »

Stundu saraksts 25. janvārim pieejams šeit.

Ievietoja: M. Purviņš 2011-01-15 12:14:04Turpināt lasīt »

Vecāki, skolēni u.c. interesenti var iepazīties ar 2010.gada pavasarī notikušās skolas akreditācijas (ārējās vērtēšanas) ziņojumu par skolas darbības kvalitātes vērtējumu šeit.

Ievietoja: M. Purviņš 2011-01-16 14:59:29Turpināt lasīt »

Autoskola ABC Rīgas Valsts vācu ģimnāzijā piedāvā B kategorijas autovadītāja kursus. Sīkāku informāciju skatīt šeit.

Ievietoja: M. Purviņš 2011-01-17 23:07:23Turpināt lasīt »

Sveicam skolas ķīmijas olimpiādes 9.-12.klasēm uzvarētājus!

  1. Kaspars Ābelnīca 9.c 1. vieta
  2. Ieva Petrovska 10.d 1.vieta
  3. Gustavs Bergs 11.d 1.vieta
  4. Konstantīns Starovoitovs 12.d 1.vieta
  5. Ženija Minka 9.a 2. vieta
  6. Māris Jaunskalžis 10.d 2.vieta
  7. Evelīna Valaine 11.d 2.vieta
  8. Gustavs Laurāns 12.d 2.vieta
  9. Kitija Kauliņa 11.d 3. vieta
  10. Kristaps Blūms 12.e 3.vieta
  11. Liena Gūtmane 9.a atzinība
  12. Alise Vasiļjeva 9.a atzinība

Ievietoja: M. Purviņš 2011-01-19 14:54:35Turpināt lasīt »

Ceturtdien, 20 janvārī atbilstoši Kultūras ministrijas 2010. gada 17. decembra vēstulei Nr. 1.13-3/3628 "Par vēstures stundu rīkošanu 1991. gada barikāžu atceres dienā" un atbilstoši Izglītības un zinātnes ministrijas lūgumam mācību stundu laikā tiks rādīts plkst. 9.25 LTV1 rādītais raidījums "Barikādēm - 20. Dūmu deja debesīm". Interesenti tiešraidi var skatīt arī http://www.linc.lv/ltv1-tiesraide-interneta

Ievietoja: M. Purviņš 2011-01-19 15:13:36Turpināt lasīt »

Sveicam skolas latviešu valodas olimpiādes 8.-9.klasēm uzvarētājus!

  1. Elīza Blumberga 8.a 1. vieta
  2. Signe Poļakova 9.c 1.vieta
  3. Marta Jurēviča 8.a 2. vieta
  4. Ženija Minka 9.a 2.vieta
  5. Māra Starka 8.b 3. vieta
  6. Alise Vasiļjeva 9.a 3.vieta
  7. Mārcis Ošiņš 8.b atzinība
  8. Sanda Millere 8.c atzinība
  9. Agnese Apine 9.a atzinība
  10. Kristīne Mitrofanova 9.c atzinība

Ievietoja: M. Purviņš 2011-01-20 23:25:16Turpināt lasīt »

1991. GADA BARIKĀŽU

20. GADADIENAI

veltīta grāmatu izstāde

ir apskatāma skolas bibliotēkā

Ievietoja: M. Purviņš 2011-01-21 08:32:05Turpināt lasīt »

Sveicam skolas latviešu valodas olimpiādes 11.-12.klasēm uzvarētājus!

  1. Sandra Bruņeniece 11.c 1. vieta
  2. Liene Vitomska 12.e 1.vieta
  3. Nadīna Rode 11.a 2. vieta
  4. Laura Pumpure 12.a 2.vieta
  5. Katrīna Jencīte 11.d 3. vieta
  6. Ieva Engere 12.a 3.vieta

Ievietoja: M. Purviņš 2011-01-21 15:59:40Turpināt lasīt »

Sadaļā »Stundas»Saraksts ievietots mācību priekšmetu stundu saraksts II semestrim.

Sadaļā »Stundas»Ieskaites atjaunots ieskaišu grafiks.

Ievietoja: M. Purviņš 2011-01-24 22:19:45Turpināt lasīt »

LivingstonsKaija_1Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas aktu zālē 31. janvārī plkst. 17.00  būs skatāma Jāņa Mūrnieka režisētā Ričarda Baha "Kaija vārdā Džonatans Livingstons".

Ievietoja: M. Purviņš 2011-01-28 16:32:35Turpināt lasīt »

Ievietoja: M. Purviņš 2011-01-28 16:32:35Komentāri »

Seko mums